آژانس هواپیمایی چهار فصل

شرکت خدمات مسافرتی وهوایی

زير نظر اداره كل ميراث فرهنگي صنايع دستي و گردشگري استان تهران

سازمان هواپيمايي كشوري جمهوري اسلامي ايران

 

تلفنهای تماس ویژه مسافرين گرامي :42632 و   88530609 ( خط ويژه ، پاسخگويي تا 8 شب)

تلفنهای تماس ویژه ارگانها و شركتهاي طرف قرارداد : 88549155

تلفنهای تماس ویژه آژانسهای همکار:  22695111

هتلهای سه ستاره آنتالیا

هتلهای سه ستاره آنتالیا

معرفی هتلهای آنتالیا , هتلهای ارزان آنتالیا, هتلهای خوب آنتالیا

بهترین هتلهای آنتالیا

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

هتل پریما آنتالیا سه ستاره

هتل پریما آنتالیا

هتل پریما آنتالیا هتل تمییز و مرتب می باشد و امکانات رفاهی هتل پریما آنتالیا : ماساژ ، حمام ترکی ، سونا ،  استخر سرباز است .صرافي در هتل پریما آنتالیا است که می توانید مبادلات ارزی خود را در زمان کوتاهی انجام دهید. به درخواست ميهمانان عزیز اتومبیل کرایه هم برای مسافران مهیا می باشد. در هتل پریما آنتالیا لباسشویی و خشکشویی و اتوشویی وجود دارد که می توانید در طول سفر نیز آراسته و مرتب باشید. اتاقهای  هتل پریما آنتالیا بسیار تمییز و مجهز به سیستم تهویه هوای مطبوع می باشد.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

هتل لارا هادریاناس آنتالیا

هتل لارا هادریاناس آنتالیا

هتل لارا هادریاناس آنتالیا دارای امکانات رفاهی مانند : ماساژ ، حمام ترکی ، استخر روباز است. دارای زمین بازی ویژه کودکان، موجب شده مسافران عزیز از اقامتشان خاطره ای به یادماندنی داشته باشند. صرافي در هتل می باشد که می توانند مبادلات ارزی خود را انجام دهید. در باغ زیبای هتل می توانید لذت ببرید و استراحت کنید. ميهمانان و مسافران هتل لارا هادریاناس آنتالیا مي توانند در فعاليتهایی مانند بيليارد شرکت داشته باشند.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

هتل پاریس آنتالیا سه ستاره

hotel paris antalya

هتل پاریس آنتالیا، در چهارصد متری دریای مدیترانه و 3 km فرودگاه بین المللی آنتالیا , واقع شده است. هتل پاریس آنتالیا امکاناتی را مانند استخر روباز، ورزشهای آبی و سالن ماساژ برای میهمانان تدارک دیده است. اتاقها دارای امکانات بالکن ، سیستم تهویه مطبوع , اینترنت رایگان، و تلویزیون می باشند. بعضی از اتاقها هم اتاق نشیمن مجزا دارند.میهمانان و مسافران عزیز از غذاهای سنتی شهر زیبای آنتالیا لذت ببرید. تریای زیبای هتل هم تا پایان شب با سرو آشامیدنی و نوشیدنی های لذیذ محلی برای میهمانان تدارک دیده اند.از جاذبه های توریستی و دیدنی میتوان به ساحل معروف و زیبای لارا نزدیک هتل می باشد و اماکن دیدنی مرکز شهر آنتالیا تا هتل بیست دقیقه فاصله دارند، در محوطه هتل پارکینگ رایگان وجود دارد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

 

هتل ددمان آنتالیا سه ستاره

hotel dedman antalya

هتل ددمان آنتالیا موقعیت جغرافیایی ممتاز هتل ددمان ، اقامتگاه و مرکز همایش ، در سواحل آنتالیا باعث شده تا بیشتر اتاق ها بالکنی رو به دریا و یا کوه تاروس داشته باشند. هتل ددمان آنتالیا دارای ساحل مخصوص و یک پارک آبی برای خود دارد. از ویژگی های دیگر اتاق های هتل ددمان آنتالیا تهویه هوای مطبوع ، تلویزیون با گیرنده ماهواره , اینترنت رایگان می باشد. هتل ددمان آنتالیا، به میهمانان و مسافران خود استخر آب گرم ، مرکز تناسب اندام بسیار مجهز ، استخر بزرگ و باشگاه ویژه کودکان را هم تدارک دیده است. میهمانان و مسافران می توانند غذای خود را در یکی از شش تریا و رستوران زیبای هتل صرف کنند و از انواع متنوع غذاهای لذیذ ترکی و بین المللی لذت ببرند. هتل در 3 km مرکز شهر آنتالیا قرار گرفته است و تا فرودگاه بین المللی آنتالیا 15 km فاصله دارد. همچنین هتل ددمان آنتالیا پارکینگی رایگان برای رفاه حال مسافرین در نظر گرفته است.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

هتل رویال سیتی آنتالیا

hotel royal city antalya

هتل رویال سیتی آنتالیا بر فراز صخره های فالز ، و در منطقه لارای شهر زیبای آنتالیا واقع شده است. هتل رویال سیتی آنتالیا ، اتاقهای زیبایی که بالکن دارد و مکانی برای تماشای چشم اندازهای اطراف می باشد. همچنین اتاقها دارای را اینترنت رایگان و چشم انداز زیبای دریای مدیترانه می باشد که برای میهمانان تدارک دیده است. از امکانات خوب و رفاهی هتل : استخر ویژه کودکان، استخر روباز، حمام ترکی و سونا می باشد. هتل پارکینگ اختصاصی و رایگان نیز دارد . آن عده از میهمانانی که بیشتر از شش روز در هتل اقامت داشته باشند، می توانند از ترانسفر ویژه و رایگان برای فرودگاه را داشته باشند.