آژانس هواپیمایی چهار فصل

شرکت خدمات مسافرتی وهوایی

زير نظر اداره كل ميراث فرهنگي صنايع دستي و گردشگري استان تهران

سازمان هواپيمايي كشوري جمهوري اسلامي ايران

 

تلفنهای تماس ویژه مسافرين گرامي :42632 و   88530609 ( خط ويژه ، پاسخگويي تا 8 شب)

تلفنهای تماس ویژه ارگانها و شركتهاي طرف قرارداد : 88549155

تلفنهای تماس ویژه آژانسهای همکار:  22695111

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

هتل 5 ستاره کروانسارای لارا آنتالیا

هتل مجلل کروانسارای لارا آنتالیا ، با طراحی U شکل خود باعث شده اکثر اتاق ها از چشم انداز دریا لذت ببرند. امکانات عالی و ساحل 110000 متری هتل ، تعطیلات رویایی را به میهمانان ومسافران مهیا کرده است.
گردشگاه ساحلی بی نظیر هتل کروانسارای لارا ، بنای بسیار شگفت انگیزو زیبایی می باشد که با آبهای زلال دریای مدیترانه آن را احاطه کره است . تنوع زیاد فعالیت های روزانه و تفریحات شبانه هتل انتخاب را برای میهمانان و مسافران را دچار مشکل و سردرگرمی کرده است . برای آن دسته از میهمانان که فعالیت وتحرک را ترجیح می دهند ؛ چند زمین بازی در هتل کروانسارای لارا  درنظر گرفته شده است ؛ از جمله 2 زمین فوتبال و بسیاری ورزش آبی برای میهمانانی که علاقه مند به تفریحات آرامش بخش هستند می توانند ازاستخر آب گرم مجهز و مرکز سلامتی هتل استفاده کنند ، یا اینکه به راحتی در کنار استخر تفریحی دراز بکشند و نوشیدنی میل کنندو لذت ببرند.
برای کودکان نیز تفریحاتی مهیا شده ؛ استخر و شهر بازی , سرسره های آبی  ، زمین بازی و برنامه های تفریحی و فعالیت های هیجان انگیز برنامه هایی است که برای بچه ها در نظر گرفته شده است.
میهمانان عزیز و مسافران  مي توانند از تنوع غذاهای خوشمزه ترکی و بین المللی که به صورت سلف سرویس سرو می شوند لذت ببرند. غذاهای متنوع مدیترانه ای ، لاتین و آسیای شرق را میل کنید و به تفاوت غذایی فرهنگ های مختلف پی ببرید.
هتل با مرکز شهر آنتالیا 12 کیلومتر و با فرودگاه آن 10 کیلومتر فاصله دارد